Top 3 Zestawy Do Kopuły Geodezyjnej Dla Łatwego DIY Geodomy

W ciągu ostatnich kilku lat, kopuły geodezyjne były preferowane za ich lekkość, aerodynamika, elastyczność i opłacalne cechy dla różnych celów zewnętrznych, takich jak szklarnie, budynki magazynowe, a nawet miejsca do wypoczynku. Aby uczynić go lepszym, rynek włączył sprzedaż zestawów kopuł geodezyjnych, które pozwalają klientom budować swoje zestawy kopuł geodezyjnych w zaciszu własnego domu.

Zestawy te zazwyczaj zawierają wszystkie niezbędne materiały z łącznikami kopuły geodezyjnej, aby pomóc klientom zbudować własny geodom bez kosztów dodatkowej pracy.

Wytrzymałość i długowieczność zestawów kopuł geodezyjnych będzie się różnić w zależności od materiału, takiego jak geodezyjny łącznik kopuły pvc lub geodezyjny łącznik kopuły drewno.

Czytaj dalej, aby uzyskać naszą listę ulubionych zestawów kopuł geodezyjnych.

Hubs Geodesic Dome Kit 

Kopuła geodezyjna DIY 2

Znajdź najlepszą cenę na Amazon

Zestaw kopuły geodezyjnej Hubs to kolejny przykład produktu do montażu DIY geodomy. Jest on dostarczany w pudełku, a konkretnie składa się ze szczegółowego zestawu instrukcji, 26 piast, 150 łączników kulowych z kompletnym zestawem śrub i metaloplastyki.

Również Hubs, marka za tym produktem stworzył zestaw kopuły geodezyjnej z zabawy i niezawodności w umyśle, budując ramy kopuły z metaloplastyki ze stali nierdzewnej wraz z samochodowym klasy, UV odporne tworzywa sztucznego.

Jeśli rozważasz zakup tego przedmiotu, pamiętaj, że zestaw nie jest dostarczany z kijami. Jednak to może pozwolić Ci umieścić swoją wszechstronność w kopule i pozwalają na wszechstronne decyzje w sprawie materiałów kijów, jeśli wybór zależy od celu kopuły i budżetu.

Zweryfikowani nabywcy tych produktów szczególnie kochają łatwość budowy tego zestawu, aby uczynić go idealnym, stymulującym projektem do zrobienia z dziećmi. Nawet jeśli nie masz dzieci, większość dorosłych zgadza się, że projekt sam w sobie jest zabawne, relaksujące zajęcie do zrobienia.

częstotliwość kopuły geodezyjnej
Afgewerkte structuur van een DIY Geodome serre (Bron: Geodome UK)

Jakość szkieletu jest również warta oceny i ogólnie rzecz biorąc, ukończona kopuła ma dobry projekt, który zarabia na swoje miejsce w każdej dostępnej przestrzeni. Większość klientów nie ma dalszych problemów, aby zapewnić kije do ukończenia kopuły, które ponownie, nie pochodzą z zestawu, a wiele osób zdecydowało się na trzonki miotły i rur PCV.

W porównaniu do Ekodome DIY Geodesic Dome Kit, ten zestaw oferuje mniejszy zakres funkcjonalności ze względu na jego wymiary 9,06 x 7,48 x 4,72 cala. Element jest również stosunkowo lekki i waży 5,73 funta.

Chociaż Hubs Geodesic Dome Kit jest wystarczająco wytrzymały dla większości zastosowań zewnętrznych, klienci powinni być dobrze poinformowani, że są one wykonywane głównie na małą skalę. Dlatego ten zestaw jest idealny jako projekt zabawy, siłowni dla dzieci lub kopuły dla mniejszych skalach ogrodnictwa lub przechowywania.

Ekodome Zestaw kopuły geodezyjnej DIY

 

zestaw geodomeny
Fot: Ekodome.com

Zestawy kopuł geodezyjnych Ekodome – Kliknij tutaj

Zestaw Kopuły Geodezyjnej Ekodome DIY to produkt zawierający kompletny zestaw szkieletu geodomy i elementów uszczelniających, które pozwolą Ci zbudować Twoją geodomę.

Zainspirowany naturalnie występującymi kopułami kratowymi, Zestaw Kopuły Geodezyjnej jest najnowocześniejszą konstrukcją półsferyczną zbudowaną z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów.

Budowa kopuły geodezyjnej będzie również dobrze poprowadzona dzięki zwięzłej i szczegółowej instrukcji obsługi, która będzie dołączona do zestawu wraz z piastami, połączeniami, ramami drzwi, gumowymi uszczelkami, nakładkami rozporowymi, śrubą i innymi materiałami budowlanymi. Marka zapewnia różne rozmiary dla ram kopuły geodezyjnej stworzonej za pomocą zgłoszonego do opatentowania projektu rozpórki aluminiowej.

Pod względem funkcjonalności, zestawy kopuł geodezyjnych Ekodome DIY są wystarczająco wytrzymałe dla trudnych praktycznych zastosowań i są odporne na zmienne warunki pogodowe w ciągu roku.

Można łatwo przekształcić zestaw Geodome w szklarnię, instalując panele szklane na jego ramie i ponownie wykorzystując mocowania do zainstalowania automatycznie aktywowanych otworów wentylacyjnych. Lub jeśli jesteś nieco żądny przygód, możesz wykorzystać zestaw Geodome do przestrzeni rozrywkowej i fajnego miejsca na biwak.

Jeśli szukasz dodatkowej przestrzeni do przechowywania, fret nie, dla zestawu jest stosunkowo tanie i łatwe do utrzymania budynku, aby spełnić cel.

Przegląd Ekodome
Fot: Ekodome.com

Klienci, którzy zakupili ten zestaw są zadowoleni z jego łatwego montażu i oszczędnego gospodarowania przestrzenią. Na uwagę zasługuje również jego wytrzymałość, gdyż wyposażony w pokrywę jest praktycznie odporny na warunki atmosferyczne.

Dzięki doskonałej izolacji jest to idealny wybór na szklarnię za prawie połowę ceny. Na dodatek, klienci po prostu uwielbiają ten zestaw, ponieważ projekt wygląda nowocześnie i nowocześnie.

Ekodome DIY Geodesic Dome Kit jest najdroższym rozwiązaniem na naszej liście, począwszy od $449 z pre-order specjalne dla 1V, który zapewnia 9,18ft średnicy do $7549 z pre-order specjalne dla 4V, który ma 28,8 ft.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i funkcjonalności, cena jest warta swojej trwałości, jeśli jest w Twoim budżecie. Dla klientów, którzy szukają kopuły geodezyjnej z dodatkowej gotówki do inwestowania w, ale nie chcą mieć do czynienia z kłopotów z zakupem oddzielnych rozpórek lub kijów, ten produkt jest dla Ciebie.

 

Częstotliwość Naturalna DIY Geodesic Dome Hub Zestaw złączek do rur PVC

Częstotliwość naturalna Zestaw do łączenia piasty kopuły geodezyjnej z rurą PVC

Kolejny geodezyjny zestaw DIY złącza kopuły, który rozszerza kreatywność i nieskończone możliwości są Natural Frequency DIY Geodesic Dome Hub Connector Kit.

Zestaw jest dostarczany tylko z piasty kopuły łączników, ale łączniki są bardzo elastyczne, aby pomieścić różne materiały kije, w tym, ale nie ograniczone do rur PCV, bambusa lub drewnianych kijów. Aby złączyć końce razem, musisz po prostu upewnić się, że końce rozpórek są przycięte pod kątem 90° (kwadratowe cięcie) i jesteś dobry, aby połączyć końce z piastami.

Zestaw charakteryzuje się dużą elastycznością konstrukcyjną i nie ma z góry narzuconych rozmiarów. Jeśli masz projekty na większą skalę, można po prostu upsize lub rozszerzyć swój zestaw kopuły poprzez zakup wielu zestawów Natural Frequency DIY Geodesic Dome Kit lub przy użyciu dłuższych rozpórek.

Produkt ten jest również odporny na warunki atmosferyczne, odporny na silne obciążenia wiatrem i śniegiem, dzięki zastosowaniu szczególnie wytrzymałych polimerów stabilizowanych UV. Kupując ten zestaw, można oczekiwać, aby uzyskać 26 ABS Hub Connectors, sprzęt mocujący i instrukcje montażu.

Dla tego produktu, należy rozważyć między dwoma rozmiarami jest 1,25 cala lub 2 cale. Chociaż zestaw jest specjalnie reklamowany do pomieścić rury PVC, marka ustaliła, że ich łączniki piasty mogą być również montowane przed rozpórki i kije, jeśli różne materiały, jak stwierdzono wcześniej.

Klienci będą zachwyceni w różnych celów na zewnątrz ten zestaw ma do zaoferowania w tym szklarnie, schroniska, kurniki lub kopuły zdarzeń. Ponadto, będziesz również wspierany przez 1 rok gwarancji na wady producenta.

W porównaniu do innych pozycji na liście, oferuje znaczne pokrycie szerokiej średnicy na 16 cali średnicy w przedziale cenowym 599 dolarów.

Materiały konstrukcyjne są również znacznie cięższe w porównaniu do The Hubs Geodesic Dome Kit, co czyni go znaczącym dla trudniejszych celów. Jeśli szukasz elastycznego zestawu kopuły geodezyjnej, który może pomieścić projekty na większą skalę w przystępnej cenie, to ten produkt jest dla Ciebie.

Wniosek

Zestaw kopuły geodezyjnej jest doskonałą alternatywą dla budynków, które mogą zająć znaczną pracę i koszty w swoim podwórku lub dowolnej wolnej przestrzeni. Trzy opcje dla zestawów przedstawionych w tej liście, mam nadzieję, że pomoże Ci w decyzji o zakupie najlepszego zestawu nadaje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Pamiętaj jednak, że istnieją inne istotne kryteria, które zostały dotknięte w tym artykule, które mogą mieć wpływ na zakup, takie jak rozmiar, łatwość instalacji, poziom odporności na warunki atmosferyczne i materiałów budowlanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *